Urząd Gminy w Dobrzeniu Wielkim
 
OGŁOSZENIA
Wybory
ORGANY
AKTY PRAWNE
FINANSE
DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
JEDNOSTKI
SPRAWY OBYWATELSKIE I URZAD STANU CYWILNEGO
DRUKI DO POBRANIA
OCHRONA ŚRODOWISKA
REJESTRY PUBLICZNE
ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Gminny Program profilaktyki raka szyjki macicy
Kanały technologiczne
Koncepcja zasilania m. Dobrzeń Wielki w energię cieplną
DZIENNIK PODAWCZY
STAN TWEJ SPRAWY
WYSZUKIWANIE



wyszukiwanie zaawansowane
REJESTR ZMIAN

 Strona główna BIP
 Pobierz programy
 Mapa biuletynu
 Spis treści biuletynu
 Statystyki podstron
 Statystyki opisów spraw
 Statystyki stanów spraw
 Redaktorzy biuletynu
 Jak przeglądać BIP
 www.bip.gov.pl
Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego
(Wybory / Wybory do Parlamentu Europejskiego)
[opublikował(a): Jolanta Mikuła dnia 2009-05-25 10:42:18, dokument aktualny]


OBWIESZCZENIE WÓJTA
z dnia 22 maja 2009 r.
 
SKŁADY OSOBOWE OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH
w WYBORACH DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO – 7 czerwca 2009
 
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Czarnowąsach
    1) Grażyna Frister                                     Przewodniczący Komisji
    2) Ryszard Skrzydeł                                   Zastępca Przewodniczącego Komisji  
    3) Krystian Zowada                                    
    4) Tomasz Demidowicz   
    5) Maria Salwerowicz              
    6) Sylwia Węgielewska            
    7) Lucyna Rusek                              
  2. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Chróścicach
    1) Tomasz Śmiarowski                                Przewodniczący Komisji
    2) Teresa Kulig                                          Zastępca Przewodniczącego Komisji  
    3) Łukasz Skałka          
    4) Urszula Kasprzyk      
    5) Izabela Lisowska        
    6) Izabela Kwosek          
    7) Waldemar Zaczyk                        
  3. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Dobrzeniu Małym
    1) Ryszard Wieczorek                                  Przewodniczący Komisji
    2) Danuta Negrycz –Berezowska                           Zastępca Przewodniczącego Komisji  
    3) Aleksandra Baranowska      
    4) Mirosław Blak           
    5) Alicja Kałwa     
    6) Tomasz Pampuch
    7) Anna Halenka                              

     4.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Dobrzeniu Wielkim
          1) Robert Młynek                                        Przewodniczący Komisji 
          2) Grzegorz Negrycz - Berezowski                Zastępca Przewodniczącego Komisji

          3) Monika Łazik              
          4) Piotr Wolny                

          5) Romuald Kałwa          
          6) Dominika Kupczyk                         
          7) Monika Hanzel           
     5.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Kup
          1) Marcin Włodarczyk                                  Przewodniczący Komisji
          2) Ewa Maziarska                                        Zastępca Przewodniczącego Komisji
          3) Irena Kokot                                             
          4) Waldemar Kardas                
          5) Katarzyna Wojnarowska                          
          6) Zygfryd Psyk
          7) Dorota Śledź     
     6. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Świerkach
          1) Anna Lisowska                                        Przewodniczący Komisji

             2) Jan Jałowy                                              Zastępca Przewodniczącego Komisji
          3) Monika Mościcka        
          4) Jerzy Bednarz  
          5) Zbigniew Długosz                           
          6) Aleksander Kozłowski           
          7) Alojzy Pampuch                    

       7. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Chróścicach
         
1) Karolina Macukiewicz                             Przewodniczący Komisji
             2) Joanna Henek                                        Zastępca Przewodniczącego Komisji  
        
 3) Jolanta Skałka           
             4) Jadwiga Weber          
         
5) Edyta Gregulec          
         
6) Marcin Borosz            
             7) Anna Kwosek    
     8. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Dobrzeniu Wielkim
          
1) Izabela Kołodziej                                               Przewodniczący Komisji
           
2) Kamil Kałwa                                           Zastępca Przewodniczącego Komisji
               3) Magdalena Gawrylin                     
           4) Paweł Negrycz – Berezowski 
           5) Sabina Ledwig                     
           6) Wiesława Olejnik                         
           7) Justyna Łazik    

      9. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Krzanowicach
         
1) Izabela Długosz                                       Przewodniczący Komisji
           2) Joanna Kurtz                                         Zastępca Przewodniczącego Komisji

               3) Danuta Grela             
           4) Łukasz Wieczorek                         
          
5) Justyna Glados
           6) Sylwia Grzyszczok               
           7) Mateusz Kwiatek                  

       10. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Borkach 
          1) Weronika Zowada                                   Przewodniczący Komisji
          2) Krzysztof Kwiatek                                   Zastępca Przewodniczącego Komisji
         
3) Zuzanna Zowada                  
             4) Oliwia Skrzydeł         
       
  5) Jerzy Krawiec
       
  6) Joanna Libawska-Glied                  
              7) Robert Sadowski                           
       11. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 w Czarnowąsach
         
1) Jowita Lis                                                         Przewodniczący Komisji
           2) Katarzyna Blacha                                   Zastępca Przewodniczącego Komisji

               3) Grażyna Morawa-Skrzydeł   
               4) Krystian Wehner                           
           5) Michał Jakubik           
           6) Beata Czok
           7) Barbara Lis      

12. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 w Dobrzeniu Wielkim
      (Dom Pomocy Społecznej)
     1) Beata Sowada                                         Przewodniczący Komisji
     2) Renata Symala                                       Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3) Maria Lisowska                   
     4) Elżbieta Stolarska               
     5) Sylwia Baranowska                      
     6) Zuzanna Fila – Macioszek
     7) Ryszard Szram         
13. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 w Kup (Szpital)
    
1) Grzegorz Gulczyński                                Przewodniczący Komisji
     2) Ewa Kardas                                            Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3) Pamela Petrus           
     4) Aldona Kwosek 
     5) Małgorzata Bednarz             
     6) Regina Halama                   
     7) Bernardyna Polanowska
 
          Wójt                                                                            
 Ryszard Śnieżek
 





 

Podmiot udostępniający: Jolanta Mikuła
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Kornelia Lauer Konecka
Data wytworzenia: 2009.05.25


  wyślij na drukarkę  |  wyświetleń podstrony: 2461
wyślij podstronę na e-mail:

Łączna ilość wyświetleń podstrony wraz z innymi jej wersjami: 3934

Opis zmian w porównaniu z poprzednią wersją:
pokaż rejestr zmian zawartości podstrony >>




Urząd Gminy w Dobrzeniu Wielkim
46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44
tel.: (077) 4695524,4695525,4695483, faks: (077) 4695524 w.117
e-mail: ug@dobrzenwielki.pl
strona www: www.dobrzenwielki.pl
NIP: 754 113 77 31
ostatnia modyfikacja zawartości: 2014-11-28 12:11:58