Urząd Gminy w Dobrzeniu Wielkim
 
OGŁOSZENIA
Wybory
ORGANY
AKTY PRAWNE
FINANSE
DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
JEDNOSTKI
SPRAWY OBYWATELSKIE I URZAD STANU CYWILNEGO
DRUKI DO POBRANIA
OCHRONA ŚRODOWISKA
REJESTRY PUBLICZNE
ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Gminny Program profilaktyki raka szyjki macicy
Kanały technologiczne
Koncepcja zasilania m. Dobrzeń Wielki w energię cieplną
DZIENNIK PODAWCZY
STAN TWEJ SPRAWY
WYSZUKIWANIE



wyszukiwanie zaawansowane
REJESTR ZMIAN

 Strona główna BIP
 Pobierz programy
 Mapa biuletynu
 Spis treści biuletynu
 Statystyki podstron
 Statystyki opisów spraw
 Statystyki stanów spraw
 Redaktorzy biuletynu
 Jak przeglądać BIP
 www.bip.gov.pl
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2009
(OGŁOSZENIA / Obwieszczenia Wójta)
[opublikował(a): Izabela Kołodziej dnia 2010-05-31 08:25:15, dokument aktualny]


 

INFORMACJA
 
 
                   Wójt Gminy Dobrzeń Wielki działając na podstawie art. 37 oraz art. 38 ustawy  z dnia 27 sierpnia 2009 roku – Ustawa o finansach publicznych ( Dz. U. z 2009 r. Nr 157, poz. 1240 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej   w roku 2009.
 
1.
Banasiak Waldemar
2.
Bartoszek Joachim
3.
Bernat Sylwester
4.
Bienusa Józef
5.
Brodziak Łukasz
6.
Cebula Jan
7.
Cebula Józef
8.
Dras Paweł
9.
Dratwa Manfred
10.
Dudek Jerzy
11.
Frach Norbert
12.
Franczyk Tomasz
13.
Fronia Maria
14.
Gabriel Norbert
15.
Gabriel Tomasz
16.
Gacka Józef
17.
Gallus Józef
18.
Galuska Józef
19.
Gładki Piotr
20.
Góra Jan
21.
Gregulec Piotr
22.
Grendysz Andrzej
23.
Grzesik Roman
24.
Grzonka Jan
25.
Grzonka Krystian
26.
Henek Beata
27.
Henek Henryk
28.
Jakubik Antoni
29.
Jendryca Gizela
30.
Jurek Jan
31.
Kalina Waldemar
32.
Kampa Elżbieta
33.
Kaniut Aniela
34.
Kaniuth Henryk
35.
Kasperek Rafał
36.
Kinder Marek
37.
Knopp Jerzy
38.
Kobienia Piotr
39.
Kokot Gerard
40.
Kokot Jan
41.
Kokot Norbert
42.
Kokott Norbert
43.
Kondziela Joachim
44.
Kondziela Krystian
45.
Kornek Herbert
46.
Kornek Joachim
47.
Kośny Alicja
48.
Kośny Matylda
49.
Kuczera Józef
50.
Kuhn Piotr
51.
Kupczyk Gerard
52.
Kupczyk Jerzy
53.
Kupilas Norbert
54.
Kwosek Alfred
55.
Kwosek Bernard
56.
Kwosek Rajmund
57.
Labisz Jan
58.
Lachnik Bernard
59.
Laksy Krystyna
60.
Lazik Bernard
61.
Lazinka Arnold
62.
Ledwolorz Sylwia
63.
Leja Sebastian
64.
Libawski Bernard
65.
Lis Krzysztof
66.
Lisowski Alojzy
67.
Lisowski Piotr
68.
Maciosek Rajmund
69.
Mainka Franciszek
70.
Marsolek Marek
71.
Mehl Józef
72.
Mencel Zygmunt
73.
Michala Hubert
74.
Moczko Henryk
75.
Moczko Joachim
76.
Moczko Norbert
77.
Mróz Hubert
78.
Niedzwiedz Norbert
79.
Niewalda Krzysztof
80.
Okos Jan
81.
Pampuch Elżbieta
82.
Panic Walter
83.
Pawleta Karol
84.
Piekorz Hubert
85.
Pierzyna Jan
86.
Pogrzeba Krzysztof
87.
Prudlik Józef
88.
Przybyła Piotr
89.
Pudełko Gizela
90.
Rek Herbert
91.
Roczek Józef
92.
Sabasz Kornelia
93.
Sabasz Linus
94.
Schneider Paweł
95.
Sdzuj Krystian
96.
Siedlecka Sylwia
97.
Siwek Hubert
98.
Skrzypczyk Rudolf
99.
Slotta Józef
100.
Sonsała Alfred
101.
Staisz Norbert
102.
Stiller Alfred
103.
Stiller Jerzy
104.
Stotko Jan
105.
Szmolke Anna
106.
Twardawski Alojzy
107.
Waleska Norbert
108.
Warzecha Paweł
109.
Wróbel Piotr
110.
Wrzeciono Norbert
111.
Wyrwis Henryk
112.
Wyrwis Piotr
113.
Zowada Łukasz
114.
Gregulec Józef
115.
Restauracja "Słowik" Słowik Erwin
116.
Fabio sp. z o. o.
117.
Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmologiczno-Reumatologicznych z siedzibą            w Kup
118.
Trans-Świt Świtała Paweł i Krystyna
119.
Idsa-Trans Dystrybucja Auto-Gazu Janik Ireneusz
120.
Restauracja pod Lasem Polok Edyta
121.
Restauracja "Nova" Wójcik Ryszard
122.
Wal-Trans Usługi Transportowo-Handlowe Pajdak Jacek
123.
Zakład Mechaniki Pojazdowej Blach i Lak Schwiertz Rudolf
124.
Restauracja "Kuchnia Śląska" s. c. Wojtera T. , Kołodziej K., Kołodziej I.
125.
Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Usług "Hortus" sp. z o. o.
126.
Transport Ciężarowy i Przewóz Drewna Dłużycowego Gruszka Bogusław
127.
Sklep Spożywczy "Delikatesy" Blacha Irena
128.
Warzywa-Owoce-Kwiaty Roj Krzysztof
129.
Kisling Józef
130.
Biuro Handlowe "Renod" Nowakowicz Zbigniew

 

Podmiot udostępniający: UG Dobrzeń Wielki
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Robert Młynek
Data wytworzenia: 2010-05-31


  wyślij na drukarkę  |  wyświetleń podstrony: 1186
wyślij podstronę na e-mail:



Urząd Gminy w Dobrzeniu Wielkim
46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44
tel.: (077) 4695524,4695525,4695483, faks: (077) 4695524 w.117
e-mail: ug@dobrzenwielki.pl
strona www: www.dobrzenwielki.pl
NIP: 754 113 77 31
ostatnia modyfikacja zawartości: 2014-11-28 12:11:58